Wspólny trening łączy pokolenia

Pogoń za pieniędzmi, brak wolnego czasu, komputery, tablety, telefony. Taki przykład w ostatnich czasach dajemy swoim dzieciom. Coraz mniej czasu poświęcamy na przekazanie im odpowiednich wartości, pokazaniu jak można spędzać wspólnie czas. Połączyć się nie przez WIFI czy zawieźć na zajęcia, w których my sami nie możemy uczestniczyć. Możemy jednak zrobić coś wspólnie, rozwijać pasję poprzez aktywny styl życia. Mało które dziecko nie lubi wskoczyć bezkarnie do kałuży, ubrudzić się błotem, pobujać na linach czy pobuszować po lesie. Te wszystkie atrakcje zapewniają biegi Junior Spartan Race.

 

Wspólny trening ze swoim dzieckiem poprawi również Wasze relację, umocnią więź rodzicielską która w momentach dorastania pociechy może zaważyć na dalszej relacji. Podczas biegów Spartan Race widać jak dzieci zafascynowane są zawodnikami którzy pokonują przeszkody.

 

Junior Race- specjalnie wyznaczona trasa dla dzieci zawsze pojawia się podczas zawodów Spartan Race. Dystans od 750m – 2,5km (wiek 4-6, 6-10, 11-14 lat) okraszona bezpiecznymi przeszkodami przygotowanymi specjalnie dla dzieci zapewnia świetną sportową zabawę. Każdy uczestnik jest zwycięzcą, po przekroczeniu linii mety otrzymuje pamiątkowy medal i koszulkę.

 

Jak zapisać dziecko na Spartan Kids w Krynicy-Zdrój?

 

 

Wchodzimy na stronę www.spartanrace.pl -> klikamy na bieg np. Krynica-Zdrój 23/7/2016 ->Junior Race -> klikamy w REGISTER FOR THE JUNIOR RACE

 

 

 

Jaki jest przedział wiekowy na Spartan Race Kids w Krynicy-Zdrój?

 

Na stronie biegu są wszelkie informację np. Krynica-Zdrój 23/07/2016. Dzieci będą startowały w trzech kategoriach:

 

Start 12:05 Dzieci 4-6 lat (rodzic może wziąć udział wraz z dzieckiem) – odległość 750 m, minimum 10 przeszkód

 

Start 12:35 Dzieci 6-10 lat (rodzic nie może brać udziału wraz z dzieckiem) – odległość 750 m, minimum 10 przeszkód

 

Start 13:05 Dzieci 11-14 lat (rodzic nie może brać udziału wraz z dzieckiem) – odległość 1.5-2.5 km, minimum 15 przeszkód

 

 

Czy mogę biec koło dziecka ?

 

Tak, oczywiście:)

 

 

Czy mogę zapisać dziecko w dniu wyścigu w biurze zawodów?

 

Tak. Opłata startowa wynosi 10 €/40zł przy rejestracji online oraz 15€/60zł przy rejestracji na miejscu w dniu wyścigu.

 

 

Nie szukaj wymówek, zapisz swoją rodzinę na bieg który będziecie wspólnie wspominać przez lata.