HOTEL TATRA ZAKOPANE MOJA OPINIA

Nie jestem wymagający jeśli chodzi o nocleg. Wystarczy mi wygodne łóżko, łazienka i sklep spożywczy w sąsiedztwie aby kupić wino na wieczór:)

 

Podczas pobytu w Zakopanem wybrałem nocleg w Hotelu Tatra. Pierwszy raz zapragnąłem po treningu biegowym odprężyć się w basenie- Tatra oferuje takie atrakcje. Szybka rezerwacja dzień wcześniej przez znany wszystkim podróżnikom portal booking.com i kolejnego dnia zawitałem w drzwiach hotelu ( godzina 13:00). Pokój czekał już gotowy, bardzo miła obsługa na recepcji.

 

Szybka kąpiel i zejście na obiad w restauracji hotelowej. Już dokładnie nie pamiętam co zamówiłem. Była to z pewnością kura ze szparagami, wszystko ładnie podane i bardzo smaczne ( cena obiadu ok 30zł )

 

Pokój duży, przestronny, czysty, pachnący z balkonem i widokiem na góry- BAJKA! Nie będę dodawał, że telewizor, suszarka,internet to już standard w hotelach *** gwiazdkowych. 

 

Basen, sauna (16:00-20:00 bezpłatnie), mała siłownia są dla klientów hotelu bezpłatne. Kręgielnia ( dwa tory) i bilard w cenach:

CENNIK

 

Kręgielnia:

12.00-16.00 - 1 tor - 30zł/h

16.00-22.00 - 1 tor - 50zł/h

Bilard:

15zł/h

 

Dokładny cennik dostępny jest na stronie hotelu: http://www.hoteltatra.pl/

 

Cena: 150zł doba- na pierwszy rzut oka może wydawać się wysoka, przecież można znaleźć noclegi już od 40zł w pensjonacie. Aleee...policzmy wszystko od początku jeśli byśmy chcieli w pensjonacie skorzystać z dodatkowych opcji:

 

sauna- standardowa cena rozpalenia dla jednej osoby ok 40-60zł

basen - wejście ok 10-20 zł

śniadanie - ok 15-20 zł

 

Sumujemy: 150zł - ok 50zł sauna - 20zł basen - 20zł śniadanie =  samo spanie wychodzi nas ok 60zł. Bardzo dobry wynik! Dodajmy, że na śniadanie można 2 razy np. 8 i 10:30, na basen 2-3 razy w zależności od potrzeby :)

 

Jestem bardzo zadowolony z pobytu w Hotelu Tatra i z miłą chęcią tu wrócę.

Strona Hotel Tatra:

http://www.hoteltatra.pl/